Categories

Hakkımızda

FİRMAMIZ HAKKINDA

www.softharc.com  sitemiz; her yaşta, her durumda ve her büyüklükte binada ayrıca yeni yapılan inşaatlarda kullanılan ürün ve çözümleri sizlere sunduğumuz; hem alışveriş yapılabilen hem de sorunlara çözümler bulunabilen özel bir internet sitesidir.
 
Üretmekte olduğumuz SoftHARÇ ürünleri;
  • Yeni inşaatlar veya mevcut binalarda karşılaşılan su ve nem problemlerine çözüm ürünlerini,
  • içeriden veya dışarıdan sağlıklı ısı  yalıtımı sağlayan ürünlerini,
  • ayrıca her türlü harç ve sıvanın yeni teknolojilerle, sağlıklı, mukavim, kaliteli ve uygun maliyetli olması için katkıları
içermektedir.
 
SoftHARÇ TÜBİTAK, TÜSİAD ve TTGV tarafından ortaklaşa düzenlenen "Teknoloji ödülü" yarışmasında ödül kazanmış; ilk ve tek "Teknoloji Ödülü" sahibi yapı kimyasalı ailesidir.
Softharç olarak yılların deneyimine sahip firmamızda ürettiğimiz ürünlerimiz; Yenilikçi ve yüksek kaliteli özellikleri ile Edirne"den Ardeşen"e, Samsun"dan Kıbrıs"a Ülkemizin her bölgesinde  %100 müşteri memnuniyeti ile kullanılmaktadır.
 
Firmamız sahip olduğu deneyimleri müşterilerinin sorunlarını çözmek amacı ile paylaşmakta; İçinde bulunduğunuz internet sitemiz aracılığı ile bize ileteceğiniz bina yapımı, su ve ısı yalıtımı soru veya sorunlarına detaylı cevaplar vererek sağlıklı ve konforlu bir ortamda yaşamanıza katkıda bulunmaya çalışmaktadır.
 
Eğer siz de yaşadığınız ortamda su-nem-ısı yalıtım sorunları yaşıyorsanız, veya yeni bina yapıyorsanız, yada malzeme satıcısı iseniz, bize yazın; birlikte çalışalım.
Yapı Kimyasalları © 2018
Powered By OpenCart-TR - 9Responsive - Htm5xCss3