Categories

Gizlilik İlkeleri

GİZLİLİK İLKELERİ NEDİR?

 
Bu sayfada yer alan gizlilik kuralları, Innovatek Teknoloji Ürünleri AS. ye ait  www.softharc.com sitesinde yaptığınız alışverişlerde ve vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirtmek amacı ile konulmuştur.
 
ULAŞIM-ERİŞİM VERİLERİ
 
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, size internet hizmet sunucunuz tarafından verilen IP adresiniz, bize ulaşmadan önce bulunduğunuz web sitesi, bizim sitelerimiz üzerinde ziyaret ettiğiniz sayfalar, ziyaretinizin tarihi ve süresi kaydedilir. 
Kişiye özgü veriler ise sadece siz bu bilgileri isteyerek verdiğinizde kaydedilir. 
Innovatek, bu bilgileri web sitesinin teknik idaresi, ürün tanıtım ve pazarlama aktivitelerinde kullanacaktır. 
Bu bilgiler gizli tutulacak ve hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır.
 
GÜVENLİ SAYFALAR ve KİŞİSEL VERİLERİN GİZLİLİĞİ
 
Gizlilik ilkeleri  www.softharc.com  adresi ile başlayan tüm sayfalarda geçerlidir. Müşteriye ait kişisel bilgiler kesinlikle üçüncü şahıs ve tüzel kişiler ile paylaşılmamaktadır. Kredi kartı ile satın almak istediğiniz ürünün ödemesi çalışılan bankalar tarafından sağlanan sanal pos ile yapılacaktır. Kişisel bilgileriniz tarafımızca saklanmakta, fakat kredi kartı bilgileriniz güvenlik nedeniyle sistemlerimizde tutulmamaktadır... 
Bu nedenle daha sonra yapacağınız alışverişlerinizde kredi kartı bilgilerinizi yeniden belirtmeniz gerekmektedir.
 
GÜVENLİK KURALLARI
 
İçerisinde bulunduğunuz https://www.softharc.com sayfaları 128 bit (RapidSSL) SSL sertifikası ile korunmaktadır. Lütfen kart bilgilerinizi girerken Tarayıcı/Browser adres çubuğu veya durum çubuğu üzerindeki kilit simgesinin aktif olduğuna dikkat ediniz. Kart bilgisi girişinde rakamları yazarken açılan sanal klavyeyi kullanınız. Bunun sebebi alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgilerinin gizliliğidir. Kredi kartınızı sanal ortamda tam bir güvenlik ile kullanabilmeniz için sitemizin sipariş ve ödeme altyapısı Secure Socket Layer (SSL) güvenlik protokolü ile korunmakta ve tüm kart işlemleriniz VPOS (Sanal Satış Noktası) ile gerçekleştirilmektedir. 
Bilgisayarınıza girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz internet ortamına gönderilmeden önce SSL teknolojisi ile şifrelenmekte ve sunucularımıza şifreli kod olarak aktarılmaktadır. Bu teknoloji ile bizim veya üçüncü şahısların bu bilgilere erişmesi mümkün olmamaktadır. Kart numaranız hiç bir şekilde veritabanımıza kayıt edilmemekte, bu da güvenliğinizi arttırmaktadır.
SoftHARC bağlantı serverleri ayrıca son teknoloji ürünü ve sürekli güncellenen antivirüs yazılımları ile de korunmaktadır.
Kullanıcı (sizin bilgisayarınız) tarafında ise, güvenilir bir antivirüs veyya antispyware yazılımının yüklü olması güvenlik açısından önemlidir. 
(Güvenli antivirüs yazılımı almak için www.antivirusal.com sitesini ziyaret edebilirsiniz) 
 
Başkalarına da açık (genel kullanımlı) bilgisayarlarda kredi kartı bilgilerinizi girmemeye özen gösteriniz. 
 
İyi alışverişler dileriz. 
 
 
Yapı Kimyasalları © 2018
Powered By OpenCart-TR - 9Responsive - Htm5xCss3