Categories

Şartlar & Koşullar

SATINALMA
Sitemizde 

  • Banka havalesi,
  • Kredi kartı ve
  • Kapıda ürün tesliminde ödeme

yolları ile satış yapılır. 


SEVKİYAT
Sevkiyat sayfasında detaylı bilgiler mevcuttur.


ÜRÜNDE HATA / İADE İŞLEMLERİ
Satılmakta olan softHARÇ ürünlerinin uygulama önerileri ve sağladığı özellikler;  teknik incelemeler, laboratuvar testlerimiz ve hammadde teknik spesifikasyonlarına göre hazırlanmıştır.
Kullanıcı, ürünün amaçlarına uygunlupunu test etmekten kendisi sorumludur. Uygulama alanı ve uygulama şekli üretici firma kontrolunun dışında olduğu için, uygulamadan kaynaklanabilecek sorunlarda İnnovatek sorumlu tutulamaz.

Sitemizden satınaldığınız ürünler en üst düzey imalat kalitesi ile üretilmiş ve akabinde kalite kontrolden geçmiştir. 
Ancak herhangi bir şekilde dikkatten kaçmış bir ambalaj hatası vb problem var ise, ürünümüzü yenisi ile değiştirilmek üzere 15 gün içinde geri gönderebilirsiniz. 
Gönderilen ürün orjinal ambalajı ile, görülen hata tarafınızdan bir kağıda not ile yazılmış olarak gönderilmelidir. Geri gönderilen ürünün kullanılmamış ve açılmamış olması şarttır. Hatalı ürün, uzman kadromuzca incelenir, gerekçesi haklı görülürse, aynı üründen bedelsiz olarak yenisi tarafınıza gönderilir. 

Eğer alışverişten vazgeçip ürünü iade etmek isterseniz; Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde 7 iş günü içinde iade edebilirsiniz. Bir ürünün iade edilebilmesi için aşağıdaki şartlar yerine getirilmelidir:
- İade işlemi mutlaka orijinal kutu veya ambalajı ile yapılmalıdır.
- Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, tahribat veya kullanılma tespit edildiği, ürünün tekrar satılabilir özelliğinin kaybolduğu hallerde; veya ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. 
- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir yazı göndermeniz gereklidir. 
- Üründe bir sorun yoksa ve yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ile 7 gün arasında değişmektedir.
- İade onaylandığında kayıtlı e-mail adresinizden size ulaşılacak ve ürün bedeli iadesinin yapılacağı banka hesabınızın bilgileri istenecektir. 
İade bedelinin gönderileceği banka hesap sahibinin faturanızdaki isim ile aynı olması gerekmektedir. İade bedeli kredi kartı hesabınıza yapılır.
- İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da ürünün tarafımızdan size gönderilmiş olduğu kargo şirketi ile geri gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir. 
NOT: İade etmek istediğiniz ürünün faturası bir şirket adına kesildiyse, geri iade ederken mutlaka ilgili şirketinin düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmelidir. 
İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. 

Önemli: Herhangi bir şekilde kullanılmış veya açılmış ürünler iade alınmaz. 

İLETİŞİM

Müşteri hizmetleri Tel: 

Yapı Kimyasalları © 2018
Powered By OpenCart-TR - 9Responsive - Htm5xCss3